TV Shows General

Post Reply
ejjus

TV Shows General

Post by ejjus » Fri Apr 21, 2017 10:25 pm

Htio sam da ovu temu nazovem ADHD tj. da bude uvezi onih serija sa dužinom trajanja epizode od dvadesetak minuta, ali mi se ne sviđa to vremensko ograničenje.

Na ovoj temi ide opšta diskusija o serijama za koje nam je mrsko otvoriti novu temu. Upoznajemo jedni druge sa interesantnim serijama koje su se završile, su u toku, trebaju da izađu ili možda nisu toliko u fokusu javnosti. Dijelimo klipove. Entuzijastično pričamo o najdražim trenucima, likovima, muzici, zašto volimo ili nismo volili određenu seriju. Sve to dok uspjevamo održati civiliziranu atmosferu u anonimnom okruženju.

Master of None
Image

Kada je bila krenula priča o stand up-ovima Davea Chappela i Louis C.K.-a na Netflixu, malo mi je to bacilo pažnju da pogledam neke od Azizovih stand up-ova. Koliko su oni bili smiješni su stvar ukusa i neću o tome sad, ali što mi se stvarno svidilo je da mi je Aziz neke fazone čisto preko samopouzdanja prodao. Zbog toga sam odlučio da pogledam "Maste of None" (25 minuta jedna epizoda, još jedan razlog).
Stvarno sam pozitivno iznenađen i ovom prilikom je preporučujem. Nashville epizoda. :opa:
Yes, I’ve surrendered to this thought’s insistence,
The last word Wisdom ever has to say:
He only earns his Freedom and Existence,
Who’s forced to win them freshly every day.

Post Reply