Ono kad...

Bijeli badem
Posts: 710
Joined: Tue Apr 04, 2017 10:58 pm

Ono kad...

Post by Bijeli badem » Tue Apr 04, 2017 11:38 pm

se X pretvori u Y i svi potrče da vide o kojoj matematičkoj funkciji se radi
Image

User avatar
Nara
Posts: 1418
Joined: Sun Apr 02, 2017 7:37 pm

Re: Ono kad...

Post by Nara » Wed Apr 05, 2017 12:03 pm

:lol:
Funkcija je:
y = x+1 :m1:

User avatar
Lafina
Posts: 566
Joined: Sun Apr 02, 2017 8:09 pm

Re: Ono kad...

Post by Lafina » Thu Apr 06, 2017 8:22 pm

......se neznalice pokusavaju registrovati na forum.

Image
Kontra winder non pishandur.

User avatar
FlyingShachyr
Posts: 443
Joined: Sun Apr 02, 2017 6:52 pm

Re: Ono kad...

Post by FlyingShachyr » Thu Apr 06, 2017 11:49 pm

...beogradjani svrate na cevape u mrkvu,

Image

:D:

Bijeli badem
Posts: 710
Joined: Tue Apr 04, 2017 10:58 pm

Re: Ono kad...

Post by Bijeli badem » Thu Apr 27, 2017 10:32 pm

znaš da je Šaćira došao u BiH
Image

furlan
Posts: 741
Joined: Tue Apr 04, 2017 9:11 pm

Re: Ono kad...

Post by furlan » Thu Apr 27, 2017 10:46 pm

Ali iza 5 maja ima Hana da ga doceka. :D

User avatar
Honey
Posts: 151
Joined: Sun Apr 02, 2017 8:31 pm

Re: Ono kad...

Post by Honey » Thu Apr 27, 2017 10:48 pm

furlan wrote:
Thu Apr 27, 2017 10:46 pm
Ali iza 5 maja ima Hana da ga doceka. :D
ahahahahahahahahaahaaa :lol: :lol: :crni:

kmirsad
Posts: 623
Joined: Sun Apr 02, 2017 8:47 am

Re: Ono kad...

Post by kmirsad » Fri Apr 28, 2017 12:24 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
pape
Posts: 1519
Joined: Thu Mar 30, 2017 2:20 am

Re: Ono kad...

Post by pape » Fri May 05, 2017 6:16 am

.... spavas deset sati u komadu, probudis se odmoran, pijes kafu sa horozima i ides na posao odmoran, ... a petak, ... :opa:

Image

Patak
Posts: 362
Joined: Sat May 27, 2017 9:49 pm

Re: Ono kad...

Post by Patak » Fri Sep 08, 2017 10:45 am

Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest